KONST / Litografier / Litografiskt blad 14314550
nr 1431 4550
Elias Martin
(1739-1818), Sverige
Litografiskt blad, efter akvarell av Ej signerad. Bildmått: 24x41cm, yttermått inklusive ram: 40x56cm
Elias Martin, svensk målare född 1739, död 1818.
Utrop:
500 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:18:58