KONST / Litografier / Litografiskt blad 14314550

nr 1431 4550

Elias Martin

(1739-1818), Sverige

Litografiskt blad, efter akvarell av Ej signerad. Bildmått: 24x41cm, yttermått inklusive ram: 40x56cm

Elias Martin, svensk målare född 1739, död 1818.

Utrop:

500 kr

måndag 15 november 2021
kl 18:18:58

Elias Martin

Läs mer om Elias Martin